Ratownicy z Jarocina „postawili Gąsa na nogi”

4
screen z fanpage'a Janusza Chabiora
Tuż przed niedzielnym spektaklem "Wieczorek pożegnalny" w Jarocińskim Ośrodku Kultury kontuzji doznał jeden z głównych aktorów - Piotr Gąsowski. Przedstawienie stanęło pod znakiem zapytania, ale z pomocą ruszyli ratownicy medyczni, którzy uratowali sytuację i... "Gąsa" - jak napisał na swoim fanpage'u Janusz Chabior. On również wystąpił w Jarocinie.

W minioną niedzielę w Jarocinie odbył się spektakl „Wieczorek pożegnalny” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza. W rolach głównych wystąpili znani polscy artyści: Janusz Chabior, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Tego ostatniego spotkała przykra niespodzianka, ale z happy endem.

Gąsowski doznał urazu tuż przed występem i jego udział w spektaklu stanął pod znakiem zapytania. Potrzebna była pomoc. Udzielili jej ratownicy medyczni z Jarocina, którzy opatrzyli aktora i postawili na nogi. Dzięki ich pomocy spektakl mógł dojść do skutku.

„Ratownicy z Jarocina postawili Gąsa na nogi. Zagraliśmy spektakl. Dobra robota. Dzięki, chłopaki” – napisał na fanpage’u Janusz Chabior, który razem z Piotr Gąsowskim i Katarzyną Skrzynecką zrobili sobie wspólne zdjęcie z ratownikami po zakończonej interwencji medycznej. Na internetową odpowiedź artyści długo nie musieli czekać. „Życzymy Wam jak najlepszych wspomnień z wizyty w Jarocinie. Pozdrawiamy serdecznie. Duuuużoooo zdrowia dla wszystkich” – napisali administratorzy strony ZRM Jarocin.

Na instagramowym profilu Chabiora komentarz zamieściła m.in. aktorka Hanna Śleszyńska, która skomentowała perypetie Gąsowskiego z przymrużeniem oka: „Matko Święta, już myślałam, że po tym zębie będzie chwila spokoju. Uważajcie na siebie i Gąsa”. Kilka słów od siebie pod innym komentarzem dołożył jeszcze Chabior: „Ma czarną serię. Tydzień temu ząb, teraz kolano”.

Nieoczekiwane perypetie miały szczęśliwe zakończenie. Pomoc ratowników medycznych okazała się skuteczna i niedzielny spektakl w Jarocińskim Ośrodku Kultury doszedł do skutku.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick