DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ranny rowerzysta. Wypadek w Kaliszu

61-letni mężczyzna został zabrany do szpitala na badania. To osoba ranna w wypadku, który miał miejsce sobotni poranek. W Kaliszu przy ulicy Zielonej doszło do zderzenia samochodu osobowego z rowerzystą. 

JRG-2 Kalisz

Informacja o wypadku wpłynęła do dyżurnego stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu o godz. 6.40. Ze wgłoszenia wynikało, że przy ulicy Zielonej doszło do zderzenia samochodu osobowego z rowerzystą. – Po dojeździe na miejsce zastaliśmy rowerzystę leżącego na jezdni. Był to mężczyzna w wieku ok. 50 lat. Został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala na dalsze badania – informuje portal wlkp24.info dyżurny kaliskiej straży pożarnej.

Kierującemu samochodem osobowym nic się nie satło. Ruch w miejscu wypadku odbywa się już normalnie.

AKTUALIZACJA 12.07:

Ze wstępnych ustaleń kaliskich policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Hyundai, 32-letnia mieszkanka Kalisza, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu rowerzyście. W wyniku czego cyklista uderzył w bok pojazdu. – Poszkodowany to 61-letni obywatel Ukrainy. Został on przewieziony do szpitala na badania. Prowadząca samochód była trzeźwa – tłumaczy mł. asp. Edyta Marciniak z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Zdarzenie wstępnie zakwalifikowano jako wypadek.

Fot. JRG-2 Kalisz

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz