Rajković: Można było odgwizdać wiele fauli

4
- W tym meczu było wiele sytuacji, w których można było odgwizdać przewinienie niesportowe. Zawodnicy z Torunia grali bardzo agresywnie - mówi Emil Rajković, trener BM Slam Stal oceniający sobotni, drugi mecz półfinału mistrzostw Polski. Szkoleniowiec ostrowian dodaje: - Nie zgadzam się z tym, że jedna akcja decyduje o wszystkim. Nie może być tak, że po meczu drużyna rywala nie podaje ręki i zrzuca wszystko na jedną akcję.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

 1. DJ Newbill był faulowany w ostatniej akcji meczu, sędziowie bali się zagwizdać i wypaczyli wynik meczu oraz być może całego półfinału. I chociaż jestem kibicem z Ostrowa to takie zwycięstwo wcale mi nie smakuje. Sędziowie popełniają różne błędy w czasie meczu, ale błędu w takim momencie i przy takim wyniku nie da się już „naprawić”. Dlatego więcej obiektywizmu, ciekawe co by było gdyby taka sytuacja miała miejsce w druga stronę, zapewne sędziowie „zostali by zlinczowani i wywiezieni na taczkach”

  • coś czuję ,że nie jesteś z Ostrowa.. NO ALE.. Teraz trochę GDYBANIA ! Sędzia odgwizduje faul. Newbill ma osobiste ..2 rzuty ? 3 rzuty? Ok .Ma 3 osobiste . Ile z nich trafia ? jeden ? Dwa ?Może trzy ? Zostaje około 5 sekund w meczu. Stal ma piłkę … Toruń fauluje ? Nasi trafiają ? Tak więc może czas skończyć GDYBANIE !

  • To czy Newbill by trafił nie ma w tej chwili znaczenia, to czy Stal w ostatnich 5 sekundach by trafiła też nie ma w tej chwili znaczenia, kto by wygrał ten mecz też nie w tej chwili ma znaczenia…fakt jest taki że Toruń został oszukany co udowodnił wydział sędziowski PLK który podał na swojej stronie komunikat:
   link:
   http://plk.pl/aktualnosci/n/17010/komunikat-wydzialu-sedziowskiego-plk.html
   PS. Jestem z Ostrowa, tylko zaliczam się do tych normalnych kibiców dla których w sporcie liczy się fair a nie zwycięstwo mojej drużyny za każdą cenę…ja wiem że to nie nasza wina że sędzia się „pomylił” ja tylko twierdzę że takie zwycięstwo mi nie smakuje…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick