DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Rajdówki znowu zawładną Jarocinem

Rockowe i punkowe brzmienia to je jedyne mocne dźwięki, które będzie można usłyszeć w te wakacje w Jarocinie. Miastem zawładną też samochody rajdowe. Już w lipcu 2. Rajd Jarociński.

grafika: RALLY and RACE

Pierwsza edycja Rajdu Jarocińskiego cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Setki ludzi obserwowały przejazd aut rajdowych przez rampę ustawioną na rynku, poszczególne odcinki specjalne, a także miejski OS i popisowe wyczyny kierowców na drogach w ścisłym centrum miasta.

Widowiskowe przejazdy, pisk opon, wchodzenie w kontrolowany poślizg na rondzie. To sprawiło, że zeszłoroczny rajd na długo został w pamięci nie tylko fanów motoryzacji i rajdów.

Już wkrótce będzie okazja, aby ponownie obserwować polskich kierowców w akcji. Druga edycja Rajdu Jarocińskiego jest w trakcie przygotowania, a organizatorzy zdradzili właśnie pierwsze szczegóły. Tegoroczna edycja również będzie dwudniowa. Zaplanowano ją na weekend 6-7 lipca.

Ekipa RALLY and RACE, gmina Jarocin i Automobilklub Koszaliński zapowiedzieli coś specjalnego. Druga edycja rajdu zostanie rozegrana w formule SKJS i KJS. Oznacza to, że każdy chętny będzie mógł spróbować sił w sporcie motorowym. Kolejne niespodzianki i atrakcje mają być ujawniane sukcesywnie.

1. Rajd Jarociński na wlkp24.info. Zobacz zdjęcia i relację wideo

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz