Rady dla rodziców i nie tylko! Zapraszamy na ostatni odcinek Wakacji z kablówką!

1
To już czwarty i ostatni odcinek programu Telewizji Proart "Wakacje z kablówką". Podczas tych dwóch, wakacyjnych miesięcy mogliście się dowiedzieć m.in. jak funkcjonuje lotnisko w Michałkowie, jak prawidłowo dobrać okulary przeciwsłoneczne, czy zapoznać się z ofertą Dworku w Ostrzeszowie. Zbliża się nowy rok szkolny i to właśnie tej tematyce został poświęcony ostatni odcinek.

Agnieszka Kurzawa, jako prowadząca rozmawiała z wieloma gośćmi, m.in. terapeutami, pedagogami, czy też rodzicami, dla których posłanie maluchów do przedszkola lub szkoły to wciąż świeża sprawa.

Rozpoczęcie roku szkolnego to stresujący czas nie tylko dla młodych ludzi, ale też dla ich rodziców. Jeśli chodzi o przedszkolaków to wydaje się, że to rodzice bardziej przeżywają nową przygodę swojego dziecka niż sam zainteresowany. Warto jednak wcielić w życie kilka rad specjalistów, którzy wytłumaczą, jak sprawić, by ten czas nie stał się dla malucha traumatycznym przeżyciem.

Premiera czwartego odcinka „Wakacji z kablówką” już dziś o 18.20. Powtórki w sobotę o 17.40 i w niedzielę o 18.00. To wszystko oczywiście na antenie Telewizji Proart!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick