Radni i starosta rozdawali flagi na rynku

17
Co prawda do Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, które jest obchodzone 2 maja, pozostały jeszcze dwa dni, to już we wtorek starosta ostrowski Paweł Rajski oraz radni powiatowi rozdawali na rynku w Ostrowie Wielkopolskim flagi. "Wolność nie została nam dana raz na zawsze. Tym bardziej dbajmy o nią" - mówili uczestnicy akcji.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

17 KOMENTARZE

  • Drzewce się przydają na 11 listopada do walki z „faszystami” jak to eurodupowani nazywają uczestników Marszu Niepodległości w Warszawie.

  • Nie ma drzewców i nie ma dyr Wojtasza przy Staroście, co mnie bardzo dziwi.

  • Dziwię się bardzo że Rajski jest jeszcze starostą ostrowskim. Przecież ten gość się do tego nie nadaje. A te jego tandetne przemówienia to jest obciach wiem bo widziałam.

 1. Gaz od Rosji Polska kupuje osobno nie razem po korzystnej cenie z UE. Rosja z Niemcami buduje następną nitkę gazociągu po dnie Bałtyku. UE blokuje w Polsce reformę sądownictwa, gdzie prawnik złodziej zostaje uniewinniany. Posłanka PO Sawicka dostaje po uniewinnieniu odszkodowanie 200 tys. zł. Gangster i bandyta dostaje od sędziego Tulei odszkodowanie za niewygodną celę i niesmaczne jedzenie. Nakazuje się nam zaniechania walki z kornikiem drukarzem. Blokuje się odstrzał chorych dzików zagrażających zdrowiu zwierzętom hodowlanym. Próbuje się wyeliminować polskie firmy transportowe działające na terenie UE. O JAKIEJ WOLNOŚCI PAN MÓWI PANIE STAROSTO!

  • Ciesz się, że ci Unia Europejska nie kazała jeszcze przejść na Islam i że w Polsce można jeszcze korzystać z węgla chociaż Niemcy spalają go o wiele więcej niż Polska.

  • Gaz z Ameryki PiS kupuje droższy niż rosyjski, „reforma” sądownictwa w wykonaniu PiS to łamanie podstawowych praw polskich i europejskich, a wymiana prezesów sądów spowodowała narastające opóźnienia i bezład sądów,miliony złotych dostają się w ręce ciągle zmieniających się zarządów spółek skarbu państwa, rozwalone są polskie renomowane stadniny, oświata, nieudolność polityki zagranicznej wprowadza nas w konflikty z coraz większą ilością państw na świecie, ostatnio walczymy nawet z bananami. Demokracja jest zagrożona, a rosną w siłę siły nacjonalistyczne. O wolności od takiego sposobu na rządzenie państwem mówił m.in. starosta.

 2. Panie Wajs. A co byś pan powiedział gościowi, który wykorzystując swoją pozycję podaje przez pielęgniarkę wniosek o przyznanie sanatorium do lekarza poza kolejką pacjentów w niej czekających na wizytę.

 3. Różnie to bywało w historii Polski mówi radny Leraczyk. A ja jestem ciekaw kiedy mu się lepiej żyło czy za czasów kiedy istniała cenzura czy za obecnych?

  • Są tacy którym się dobrze żyje w każdych czasach i zawsze są na czele obowiązującego nurtu.

 4. Panie Starosto. Po co to tak biegać za pojedynczymi przechodniami po rynku z tymi flagami. Nie trzeba to było przyjść na manifestację nauczycieli? Przecież byłoby łatwiej, a obecni tam: radny Kornaszewski, pani Drozd, dyrektor Wasiela i dyrektor II LO na pewno by Panu pomogli.

  • Fan klub radnego Kornaszewskiego w akcji. Rano po śniadaniu do kompa i nap… Kornaszewski nie potrzebuje żadnej promocji, dba o nią jego fan klub z Jasiem R. na czele.

  • POstępaki i POstkomuniści nie potrafią nic więcej napisać, bo ci jak dawniej służyli Moskwie tak dziś po przewerbowaniu się bezkrytycznie służą Brukseli.

  • Prymitywy postrzegają świat zerojedynkowo i widzą albo wszystko w białym kolorze albo w czarnym. Nie wiedzą, że są stany pośrednie. Dlatego bezgranicznie wierzą i służą jednej aktualnej opcji politycznej, która jest euroentuzjastyczna chociaż wcześniej wierzyli i służyli ZSRR.

 5. Panie Rajski nie ośmieszać się Pan. Był Pan W PO teraz Pan odszedł z PO ale i tak odpowiadanie za 8 lat beznadziejnych rządów w Polsce.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick