Radna Milena Kowalska została zakażona koronawirusem

12
Milena Kowalska, radna miejska Ostrowa Wielkopolskiego została zakażona koronawirusem. To potwierdzona informacja. Członkini rady poddała się kwarantannie i przeszła badania.

Radna Milena Kowalska potwierdza, że została zakażona koronawirusem. Odkąd wystąpiły u niej objawy. Mowa o zaburzeniach smaku i węchu, kaszlu, ogólnym osłabieniu i gorączce. Radna przebywa w domu od momentu, kiedy zauważyła u siebie niepokojące objawy. Poddała się także kwarantannie, aby nie narazić innych na zakażenie.

W piątek Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 27 przypadkach zakażenia koronawirusem w powiecie ostrowskim. W Wielkopolsce to 49 osób, a w całym kraju aż 809 nowych przypadków. Resort podał, że w ciągu doby wykonano ponad 32,6 tys. testów

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

 1. Jak doprowadzić do bankructwa dobrze prosperujące przedsiębiorstwo? Ano zacząć „testować” załogę. „Testy”są tak zaprojektowane, by na pewno znalazły koronowirusa tam gdzie trzeba i u kogo trzeba.
  Czy załoga choć jednej Biedronki (Lidla, Kauflanda) była na kwarantannie?

  • Przecież pracownicy marketów są od początku epidemii odporni na tego wirusa. Na to wygląda że w marketach bezpiecznie???

  • @Xd – w ZACHODNICH marketach nie będzie „zakażeń” i kwarantanny dla ich załóg. Niechby się tylko ktoś odważył wysłać tam „testerów”….. Koronawirusa znajdą NA PEWNO w rodzinnych sklepikach osiedlowych, w małych POLSKICH firmach….. Tam COV-19 na pewno występuje….
   ZAPŁACICIE ZA TO ŁAJDAKI!!!

 2. Czy jest prawdą, że w/w radna wraz z innymi dwoma radnymi konferowała dość długo z wiceprezydentem Kostką? I czy czasem urząd nie pójdzie na kwarantannę? Bo podobno wiceprezydenta nie widziano w urzędzie.

 3. Ja cieszę się że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. I to jest dobre podejście szanowni państwo. Bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jego bać. Trzeba pójść na wybory. Tłumnie. Będą zachowane wszystkie wymogi sanitarne, bardzo adekwatne. Nic się nie stało teraz, nic się nie stanie 12 lipca. Wszyscy, zwłaszcza seniorzy, nie obawiajmy się, idźmy na wybory.

  • gen – nie słuchaj bo Ci tak nic pomoże . Trzeba włączyć myślenie to naprawdę nie boli ,raczej zajrzyj do słownika ortograficznego ( ,,rzyczę” )

 4. Czy przypadkiem radna nie chwaliła się ostatnio podróżami po Polsce i spotkaniami z samorządowcami? Przecież to jest nieodpowiedzialne! Jak można być tak lekkomyślnym

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick