Radiowóz zderzył się z osobówką

0
Radiowóz zderzył się z samochodem osobowym. Jedna osoba trafiła do szpitala. Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 17.00 w Broniszewicach w powiecie pleszewskim, na skrzyżowaniu z trasą Pleszew-Chocz. Policja ustala okoliczności i przyczynę wypadku.

Kilkanaście minut po godz. 17.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu radiowozu z samochodem osobowym. Zadysponowano jeden zastęp z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Pleszewie oraz dwa zastępy z jednostki OSP z Broniszewic – informuje st. kpt. Paweł Mimier, rzecznik prasowy KP PSP w Pleszewie. – Gdy dojechaliśmy na miejsce, wszystkie osoby znajdowały się poza pojazdami. Strażacy udzielili im kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Jedna osoba – pasażerka samochodu osobowego została przetransportowana do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Pleszewie.

Dalsze działania strażaków polegały na zabezpieczeniu wycieku płynów eksploatacyjnych. W zdarzeniu brały udział 4 osoby: dwóch policjantów i dwie osoby podróżujące autem cywilnym.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick