Przystanek na Placu 23 Stycznia już prawie gotowy

35
Trwa reorganizacja Placu 23 Stycznia. Zatoczka autobusowa wraz z wiatą przystankową już są. Zostały ostatnie prace wykończeniowe.

Nowe miejsce przystankowe budzi wiele kontrowersji. Mieszkańcy sąsiadującej kamienicy protestowali w sprawie jego budowy. O tej sprawie informowaliśmy już Państwa wcześniej. Pod koniec marca mieszkańcy mówili: – Czeka nas horror ze zdwojoną siłą. Więcej na ten temat w naszym materiale wideo.

Dziś byliśmy na miejscu i sfotografowaliśmy postęp prac.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

35 KOMENTARZE

 1. 9
  2

  Ten kto to wymyślił to jeszcze nic bo może miał wizje i odleciał ale ten kto to zatwierdził to musiał mieć odlot kosmiczny , brawo brawo niech inni się uczą a może by tak na każdej ulicy : np. krótka Kaliska i Wrocławska , Raszkowska a co kto im zabroni …..

 2. 7
  2

  Prezent przedwyborczy pani Beaty Klimek. Kierowcy szczególnie młodsi nie należą do jej targetu. Co innego mieszkańcy 50+, pasażerowie autobusów i piesi. Więc te wasze wyzwiska, pretensji itd możecie sobie włożyć w… Wy na wybory nie chodzicie, klawiaturowcy. Co innego starsi ludzie. Pozdrowienia

 3. 13
  2

  Dotąd mi się wydawało, że zatoki autobusowe były po to, żeby zatrzymujące się autobusy nie tamowały ruchu. No cóż czasy się zmieniają, a ja już stary jestem.

 4. 3
  3

  Dramat drogowy !!!!! Zamiast ułatwiać ruch w centrum to się robi utrudnienia, dlaczego nie powstała tam linia przystankowa ??? Brawo władze ostrowa .

 5. 2
  2

  Katastrofa !!! Kto to wymyślił ? Jestem za natychmiastowym rozebraniem tej budowli. Przecież teraz korki są coraz większe. Co za pomysł? I to za pieniądze podatników? Skandal.

 6. Bardzo dobre rozwiązanie. Straszne Wam korki, przesiąść się do autobusu (elektrycznego). Należy zakazać wjazdu aut z silnikiem spalinowym do centrum.

 7. Po co tyle zachodu trzeba było z okna zrobić drzwi i pasażerowie czekali by razem z lokatorami na autobus ,
  a może nawet znalazła by się herbatka , a może coś mocniejszego .

 8. Jakiś sukces pani Klimek musi mieć. To posunięcie chwalą sobie pasażerowie autobusów (szczególnie podczas ulewy) i osoby starsze, które będą mogły łatwiej przejść do parku, pomiędzy stojącymi w korku autami. Pani Klimek tędy nie jeździ, to co jej tam? A kto by się kierowcami przejmował? Seniorzy są ważniejsi. A że przy okazji będą w tym parku oddychać spalinami? Seniorzy są zahartowani

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick