DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Przyjęliby stanowisko wiceprezydenta? Paduch i Kowalska odpowiadają

Jakub Paduch oraz Milena Kowalska odpowiedzieli na pytanie, czy przyjęliby propozycję objęcia funkcji wiceprezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

W przestrzeni publicznej już od wielu tygodni krążyła informacja, że Milena Kowalska miałaby objąć funkcję wiceprezydenta Ostrowa tuż po wakacjach. Radna miejska została zapytana o to w programie „W punkt”. Stanowczo zaprzeczyła. – Nie było takiej rozmowy i absolutnie nie szykuję się na tę funkcję – skomentowała. Radna odniosła się także do tego, co by zrobiła, gdyby taka propozycja się pojawiła. – Nie ukrywam, że jestem dosyć spełnioną zawodowo osobą więc dla mnie to by była nie tylko szansa, ale też wiązałoby się to z określonymi wyrzeczeniami. Musiałabym zrobić na pewno taki rachunek zysków i strat – mówiła radna.

A gdyby taka propozycja została przedstawiona Jakubowi Paduchowi? – Przy takich decyzjach to jest kwestia pewnego rodzaju zaufania, a tutaj mówimy raczej o deficycie, jeśli chodzi o zaufanie. I myślę, że to działa w dwie strony. Między mną a Beatą Klimek tego zaufania dzisiaj nie ma. Ja też nie narzekam na brak zajęć, też spełniam się zawodowo i nie jest to na liście moich priorytetów – odpowiedział radny Koalicji Obywatelskiej.

CZYTAJ TEŻ: Jarosław Urbaniak członkiem KRS! Sejm przyjął jego kandydaturę

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz