Przyjdź na casting do trzeciej edycji Fit Motywatora!

0
Rusza trzecia edycja Fit Motywatora - programu Telewizji Proart, w którym odmieniamy życie uczestników. Masz nadwagę? Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, zmienić styl odżywiania się i być po prostu fit? Przyjdź na casting!

Nowy rok to nowe wyzwania! Nie można stać w miejscu. Rusz się i zadbaj o swoją kondycję, lepsze samopoczucie i zdrowy tryb życia. Pomożemy Ci w tym! Wystarczy, że przyjdziesz na casting do programu Fit Motywator, który odbędzie się w piątek 1 lutego o godz. 17.00 w siedzibie Telewizji Proart przy ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim.

Dzięki temu programowi kilka osób odmieniło swoje życie, a ich przygoda z byciem fit nie zakończyła się w dniu finału edycji. Trenują i zdrowo odżywiają się do dzisiaj, dbając o kondycję fizyczną oraz zarażając swoim podejściem innych.

Udział w Fit Motywatorze to niezapomniana przygoda, podczas której można wiele się nauczyć od naszych ekspertów. Nie tylko dowiesz się od trenera personalnego, jak efektywnie ćwiczyć, ale będziesz mógł skorzystać z wiedzy dietetyka, zabiegów kosmetologicznych, a także indywidualnie przygotowanego programu żywienia.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick