Przygodzickie targi rozpoczęły sezon ogrodniczy [FOTO]

0
Ponad 150 wystawców, tysiące uczestników, dziesiątki tysięcy produktów - to kolejna edycja Targów Rolno-Ogrodniczych w Przygodzicach, czyli jednej z największych imprez branżowych w Wielkopolsce. Dzisiaj odbyła się dziewiętnasta, rekordowa edycja.

Dzisiejsze Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach były rekordowe pod względem liczby wystawców oraz atrakcji. Już dawno nie było tylu zainteresowanych odwiedzających, z pewnością to pogoda zapewniła taki obrót sprawy. Nie mniej organizatorzy, czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach, powiat ostrowski i gmina Przygodzice byli zadowoleni z bilansu imprezy. – Ta impreza to wizytówka regionu – mówią zgodnie włodarze w/w samorządów.

Choć wiele osób zarzuca organizatorom przygodzickich targów, że coraz mniej atrakcji i wystawców pojawia się na powierzchni wystawienniczej, to wiele osób nadal nie wyobraża sobie, że impreza miała by zniknąć. – Jestem tu od lat co roku, zawsze coś kupię, bo wybór jest większy niż w marketach – mówi nam jedna z odwiedzających targi. Faktycznie, blisko setka wystawców rozkład się zawsze na aż trzech tysiącach metrów kw. powierzchni.

W tym roku jednak pojawiła się nowość – Turniej Strzelecki o Puchar Wójta Gminy Przygodzice. Na szkolnej strzelnicy panowało spore poruszenie, a niektórzy po raz pierwszy mogli spróbować strzelectwa sportowego.

Relacja z XIX Targów Rolno-Ogrodniczych w Przygodzicach pojawi się w „Wydarzeniach” Telewizji Proart w poniedziałek 0 17:20, 20:00 i 22:30.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick