Przewrócony paszowóz blokuje ruchliwe skrzyżowanie.

0
Samochód do przewozu pasz przewrócił się w Kaliszu na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Łódzkiej. Droga jest częściowo zablokowana. Ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu jest policja. Ok. 12.00 powinna się rozpocząć akcja podnoszenia pojazdu.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w poniedziałek rano na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Łódzkiej w Kaliszu. Drogę blokuje paszowóz, który podczas skręcania przewrócił się na bok. – Wstępne ustalenia są takie, że ciągnik siodłowy z naczepą podjął manewr skrętu z ulicy Warszawskiej w Łódzką. Niestety, przewrócił się na chodnik. Kierowcy nic poważnego się nie stało, przeszedł już wstępne badania. Policjanci kierują ruchem ruch wahadłowy. To 27-latek z powiatu pleszewskiego. Był trzeźwy – mówi mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Na miejscu pracowała także straż pożarna, która zabezpieczała teren. – Nasze działania właśnie się zakończyły. Zajęliśmy się wyciekami płynów z pojazdu. Naczepa była wypełniona paszą. Część wysypało się na drogę, ale są to duże ilości – wyjaśnia st. kpt. Radosław Marek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu.

Jak udało nam się ustalić, akcja podnoszenia pojazdu ma się rozpocząć ok. godz. 12.00. Do tego czasu droga będzie częściowo zablokowana.

Ruch wahadłowy na DK11. Trwa remont

Fot. Google Maps
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick