Przegrana seniorów, świetny występ młodzieży

1
Kolejny mecz na parkietach I ligi piłki ręcznej ma zespół KPR Ostrovia. Biało-czerwoni grali w Tarnowie z tamtejszym SPR-em, który wspólnie z AZS-em AWF-em Biała Podlaska znajduje się na czele tabeli. Tarnowianie wygrali 28:25.

W sobotę w Tarnowie tamtejszy SPR prowadził 17:12. Po zmianie stron podopieczni trenera Kazimierza Kotlińskiego próbowali odrobić straty. W pewnym momencie biało-czerwoni zniwelowali straty do zaledwie jednej bramki. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którzy wygrali 28:25. Po tym spotkaniu ostrowska ,,siódemka” z dorobkiem 38 punktów zajmuje szóste miejsce w tabeli.

W niedzielę ostatni mecz w tegorocznym sezonie III ligi rozgrywał drugi zespół Ostrovii, w którym występują głównie juniorzy. No i podopieczni trenera Macieja Nowakowskiego zawitali do Gniezna na spotkanie z tamtejszym Szczypiorniakiem. Ostrovia zagrała w zaledwie ośmioosobowym zestawieniu. W tym gronie było dwóch bramkarzy. Gospodarze mieli do dyspozycji 16 zawodników. Osłabienie nie przeszkodziło jednak biało-czerwonym, którzy zanotowali świetny meczu. Wygrali 27:25. Tym samym to właśnie drugi zespół Ostrovii wywalczył mistrzostwo III ligi!

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Czy prawdą jest, że w nowym sezonie to właśnie drugi zespół Ostrovii wzmocniony resztkami pierwszego zespołu powalczy o mistrzostwo II ligi? Przynajmniej takie wnioski można wyciągnąć z informacji nt szykowanych odejść z pierwszego zespołu. Bo przecież nie o sytuację finansową klubu chodzi, ma tak świetnego menedżera…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick