Przedziwny mecz w Ostrowie. Centra ratuje remis

0
Sześć goli padło w dzisiejszym meczu Centry Ostrów Wielkopolski z Krobianką Krobia. Gospodarze przegrywali już 1:3, ale potrafili odrobić straty. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Przed tygodniem, na inaugurację Centra po 20 minutach przegrywała w Trzemesznie 1:4. Dzisiaj mieliśmy niemalże powtórkę. Po 20 minutach było 3:0 dla rywali. W 7 minucie wynik otworzył Jakub Borowczyk. W 13 minucie dla Krobianki drugiego gola zdobył Przemysław Kaczmarek. Natomiast w 20 minucie po raz kolejny trafił Borowczyk.

Dopiero w kolejnych fragmentach gospodarze zaczęli grać na miarę możliwości i oczekiwań. W 38 minucie z rzutu wolnego kontaktowego gola zdobył Dawid Piróg. Później ostrowianie zmarnowali dwie wyborne okazje. Z rzutu karnego przestrzelił Szymon Strączkowski, z kolei Michał Kucharski nie potrafił wykorzystać sytuacji sam na sam z bramkarzem gości.

Na początku II połowy drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Michał Sztok. Zawodnik Centry opuścił więc boisko. Gospodarze grali osłabieni, ale posiadali przewagę. W 77 minucie Miłosz Nowicki zdobył drugiego gola dla Centry. W 87 minucie w roli głównej wystąpił Jakub Michalski. Był remis 3:3. Centra do samego końca szukała szansy na zdobycie zwycięskiej bramki. Były okazje, ale mecz zakończył się remisem.