Przedłużona kwarantanna na ostrowskiej ginekologii

7
Trzecia osoba z personelu medycznego zakażona koronawirusem na oddziale ginekologicznym szpitala w Ostrowie Wielkopolskim - to powód przedłużenia kwarantanny w tej jednostce ostrowskiej lecznicy. Kolejne wymazy do testów na obecność Covid-19 u pacjentek mają zostać pobrane w czwartek.

Miała zakończyć się w zeszłym tygodniu, ale potrwa jeszcze kilka dni – pacjentki ostrowskiego oddziału ginekologii wciąż są poddane kwarantannie. A ta rozpoczęła się, gdy u dwóch osób z personelu medycznego wykryto Covid-19. Niestety to nie koniec zakażeń na tym oddziale. – Okazało się, że na oddziale ginekologii jest też trzecia osoba z personelu medycznego zakażona koronawirusem, badania pacjentek będą musiał być więc powtórzone – tłumaczy Donata Otwiaska-Rak z ostrowskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Pacjentki oddziału ginekologicznego zostaną powtórnie poddane testom na obecność koronawirusa w czwartek w godzinach porannych.

redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Wielki Szacunek dla tych Pań !!! Tyle czasu poza domem… bez rodziny, odpoczynku i poczucia swobody. Oby jak najszybciej wróciły do swoich domów 😉
    JESTEŚMY Z WAMI !!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick