Przed państwem zespół Tacy(nie)Inni

2
Powstali dwa lata temu. Grają muzykę rockową i popową, ale także kolędy a ostatnio pieśni patriotyczne i religijne. Na swoim koncie mają kilka autorskich utworów, oraz covery. Mowa o zespole Tacy(nie)Inni, który tworzy pięciu uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Krotoszynie.

Na pomysł powstania zespołu wpadł Mariusz Kaźmierczak, nauczyciel muzyki w krotoszyńskiej Trójce. To właśnie on, grających solo, po zajęciach w szkole uczniów namówił do wspólnych prób.

Tacy(nie)Inni grają od dwóch lat. Zespół tworzy pięciu młodych muzyków.
Stanisław Swora, Mateusz Kaźmierczak, Krystian Tomza, Miłosz Maciejewski i Franciszek Rosik.

Zespół gra muzykę rockową i popową, ale także kolędy. Na swoim koncie mają kilka autorskich utworów, oraz covery. Tacy(nie)Inni postanowili wykorzystać trwające cały czas obchody 100- lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości i wybrali się w mini tourne. Grali już w Kobylinie i w Zdunach, przed nimi występy w Lutogniewie, Rozdrażewie i Dobrzycy.

Repertuar patriotyczny w ich wykonaniu wpada w ucho czym jest bardziej przyswajalny dla przychodzących na koncerty innych uczniów. Zespół na jednej scenie miał okazję występować już także z m. in.: Markiem Torzewskim, Mesajahem czy Grzegorzem Turnauem.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick