„Prosto w oczy”: Zadania i bolączki klubów sportowych

0
Z jakimi problemami na co dzień borykają się klubu sportowe? Czy ich finansowanie przez samorządy jest wystarczające? Czy trudno pozyskiwać sponsorów i organizować wydarzenia czy turnieje? Na jakim poziomie jest lokalny sport? To tematy, które często pojawiają się w dyskusjach na różnych płaszczyznach. Wątki te będą także przedmiotami rozmów w najbliższym wydaniu programu „Prosto w oczy” telewizji Proart.

Najnowsze wydanie programu publicystycznego „Prosto w oczy” telewizji Proart już jutro, w czwartek punktualnie o godzinie 18:00. W tym tygodniu studio zdominuje męskie grono składające się z lokalnych działaczy sportowych powiatu ostrowskiego. Gośćmi Magdaleny Wojciechowskiej będą: Paweł Wojtaszak – organizator gali sztuk walki Octagon No Mercy, Radosław Strzelczyk – prezes Towarzystwa Żużlowego Ostrovia, Marek Śliwiński – prezes Klubu Piłki Ręcznej Ostrovia oraz Andrzej Kryjom – działacz sportowy, organizator turniejów piłki nożnej.

„Prosto w oczy” telewizji Proart będzie można oglądać od godziny 18:00, a o 18:15 uruchomiona zostanie linia telefoniczna dla widzów. Dzwoniąc pod numer (62) 735-22-22 można zadać pytanie gościom w czasie trwania programu. Można je także wysłać na adres mailowy poczta@tvproart.pl lub napisać w komentarzu pod tym artykułem.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick