DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

PROMAX przekazał prezenty dla podopiecznych schroniska!

Pies to prawdziwy przyjaciel i towarzysz człowieka i wie o tym każdy, kto czworonoga posiadał. Psy mimo tego, że są drapieżnikami, zostały udomowione przez człowieka, a co za tym idzie są mu bezgranicznie oddane.

Wiele psów jednak wciąż czeka na swój kochający dom, a czym byłoby ich święto bez prezentów! Paczka z pysznymi przysmakami została dzisiaj przekazana do podostrowskiego schroniska od Przedsiębiorstwa PROMAX. – Każdy pies ma ogromną potrzebę przeżuwania. Pies został udomowiony przez człowieka, ale to wciąż drapieżnik. Stąd pomysł, aby podarować podopiecznym schroniska gryzaki z naturalnej wołowiny w dniu ich święta! – mówiła Karolina Okrój z Przedsiębiorstwa PROMAX.

Nastały wakacje – bardzo trudny czas dla ostrowskiego schroniska. Pamiętajmy, pies to nie zabawka. Decydując się na czworonoga, bierzemy się za niego pełną odpowiedzialność. – Trafiają do nas psy porzucone przez właścicieli. Jeśli znajdziemy takiego czworonoga prosimy zadzwonić na nasz numer interwencyjny. Jest on czynny całą dobę i na pewno ktoś po zwierzaka przyjedzie – informuje Magdalena Szuber-Bogusławska, pracownik Międzygminnego Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz