PROMAX przekazał prezenty dla podopiecznych schroniska!

0
Mówi się, że czworonóg jest najlepszym przyjacielem człowieka i jest w tym ziarenko prawdy. Bezgranicznie oddany, wpatrzony w właściciela, traktowany jako członek rodziny. Dziś obchodzony jest Dzień Psa i z tej okazji upominki dostały czworonogi z podostrowskiego schroniska.

Pies to prawdziwy przyjaciel i towarzysz człowieka i wie o tym każdy, kto czworonoga posiadał. Psy mimo tego, że są drapieżnikami, zostały udomowione przez człowieka, a co za tym idzie są mu bezgranicznie oddane.

Wiele psów jednak wciąż czeka na swój kochający dom, a czym byłoby ich święto bez prezentów! Paczka z pysznymi przysmakami została dzisiaj przekazana do podostrowskiego schroniska od Przedsiębiorstwa PROMAX. – Każdy pies ma ogromną potrzebę przeżuwania. Pies został udomowiony przez człowieka, ale to wciąż drapieżnik. Stąd pomysł, aby podarować podopiecznym schroniska gryzaki z naturalnej wołowiny w dniu ich święta! – mówiła Karolina Okrój z Przedsiębiorstwa PROMAX.

Nastały wakacje – bardzo trudny czas dla ostrowskiego schroniska. Pamiętajmy, pies to nie zabawka. Decydując się na czworonoga, bierzemy się za niego pełną odpowiedzialność. – Trafiają do nas psy porzucone przez właścicieli. Jeśli znajdziemy takiego czworonoga prosimy zadzwonić na nasz numer interwencyjny. Jest on czynny całą dobę i na pewno ktoś po zwierzaka przyjedzie – informuje Magdalena Szuber-Bogusławska, pracownik Międzygminnego Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick