PROMAX przedłuża ofertę na tańszy internet!

9
PROMAX wydłuża promocję na zakup internetu za złotówkę. Oferta cieszy się dużym zainteresowaniem i chcemy, aby skorzystało z niej jak najwięcej osób. Dlatego postanowiono ją przedłużyć do 23 kwietnia!

Obecna sytuacja nakłania do pozostaniu w domu, a Przedsiębiorstwo PROMAX wychodzi na przeciw i przedłuża promocję. – W zależności od możliwości technicznych – Abonent może skorzystać z internetu do 1000 Mb/s – mówi Bartosz Celmer, specjalista ds. marketingu PROMAX.

Nie czekaj i zamów Internet już teraz! Podłączenie 1 zł, aktywacja 1 zł  i abonament przez pierwsze 3 miesiące to także 1 zł.

Jak skorzystać z promocji? Internet możesz zamówić pod numerem telefonu 62 735 31 11. Infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8.00-20.00, w sobotę 8.00-14.00.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

 1. 12
  4

  Lepiej ceny obniżcie, w zupełności dla przeciętnego abonenta wystarczy 50Mbit/s – no, jak ktoś wymagający to 100Mbit/s 😉
  I może w końcu jakakolwiek promocja dla stałych abonentów?

  • dwa komputery, dwa smart TV 4K z netflixem i konsolka z grami po 100GB do ściągnięcia i szybki internet się przydaje np.1000 Mbit/s, jeszcze trzeba pamiętać o konkretnym routerze z 5G

 2. 11
  2

  No stary klient to dla nich problem. Już nawet laicy zauważyli ze starego klienta olewają. Nazwałem to syndrom sieci komórkowej. Tam jest podobnie.

 3. Telewizja proart powinna obnizyc wszystkim abonament, bo dzisaj w dobie epidemi konwirusa leca same powtorki filmow i zawodow sportowych.Umowy masze mialy dawac mam nowe prograwy filmowe ,rozrywkowe i sportowe .Przeciez za powtorki mozemy placic jeden miesiac a nie widac konca epidemi konwirusa czyli bedzie to trwalo rok.powtorek .Wszyscy coraz mniej zarabiamy ,tracimy prace a za powtorkowa telewizje proart slono trzeda bedzie placic .A pytam sie z czego ,dlatego lepiej obnizyc abonament dla wszystkich ,bo polowa ludzi nie zaplaci.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick