DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

PROMAX poszukuje pracowników [ogłoszenie]

Monterzy sieci HFC i FTTH, młodszy specjalista ds. marketingu i specjalista ds. paszportyzacji sieci. Na te stanowiska mogą zgłaszać się osoby chcące podjąć pracę w tej firmie PROMAX. Zachętą może być fakt, że potrzebni są pracownicy nie tylko do pracy w Ostrowie Wielkopolskim, ale także Krotoszynie, Koźminie Wielkopolskim i Pleszewie.

Wśród zadań stawianych przed monterami sieci HFC i FTTH stoją m.in.: usuwanie usterek i awarii u klientów oraz utrzymanie i bieżący serwis sieci tvk. Młodszy specjalista ds. marketingu będzie musiał wykazać się prowadzeniem bieżących działań marketingowych, ale także prowadzeniem działań z zakresu PR oraz kreacją i rozwijaniem prawidłowej komunikacji wewnątrz firmy. Na brak wyzwań nie będzie narzekał również specjalista ds. paszportyzacji sieci. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać m.in. za opracowanie wstępnych planów rozwoju sieci, koordynację założonych projektów sieci, a także opracowanie kompletnej dokumentacji powykonawczej rozwoju sieci.

Firma przewiduje także dodatkowe benefity dla pracowników, jak karta multisport, ubezpieczenia grupowe, wycieczki firmowe czy premie świąteczne.

CV oraz list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, na które chciałoby się aplikować, można przesłać na adres: dzialpersonalny@promax.media.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy (Ostrów Wielkopolski, ul. Wolności 19). Terminy upływają 30 września i 31 października w zależności od stanowiska pracy.

Szczegóły na stronie promax.media.pl.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz