Prolog RTPiB, czyli Ostrów Bussines Run!

0
To prolog do Regionalnych Targów Biznesu i Przedsiębiorczości. Bo ruch to klucz do sukcesu w biznesie. Nic przecież bardziej nie pobudza szarych komórek jak aktywność fizyczna. W sobotę na ostrowskich Piaskach Szczygliczka miał miejsce Ostrów Bussines Run, który zgromadził rzeszę uczestników, dla których nieważne było miejsce ani czas. Finał imprezy w czwartek w Zespole Szkół Ekonomicznych.

Już drugi rok z rzędu masowy bieg nad ostrowskim zalewem zainaugurował Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości. Organizatorzy imprezy przekonali się bowiem na własnej skórze, że nic bardziej nie produkuje hormonu motywacji, jak właśnie aktywność fizyczna!

Hasłem przewodnim tegorocznych targów jest „Edukacja dla biznesu”. Sobotni bieg wpisał się więc idealnie w piątą edycję imprezy. Na starcie około 160 uczestników, w tym przedsiębiorcy, handlowcy, biznesmeni, nauczyciele…, a przede wszystkim uczniowie.

I mimo że podczas Ostrów Business Run nie był liczony czas, to każdy z uczestników i tak znalazł motywację do ukończenia biegu na dystansie blisko sześciu kilometrów. Dla tych bardziej doświadczonych była to rywalizacja i sprawdzenie samego siebie, dla młodszych… szkoła.

Na wszystkich uczestników biegu na mecie czekały medale. Bez względu na zajęte miejsce. Czasu nie mierzono, dla najszybszych przygotowano pamiątkowe puchary, które zostaną wręczone już w czwartek podczas piątych Regionalnych Targów Biznesu i Przedsiębiorczości. Transmisja od godziny 13 w Telewizji Proart!

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick