DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Prolog RTPiB, czyli Ostrów Bussines Run!

Już drugi rok z rzędu masowy bieg nad ostrowskim zalewem zainaugurował Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości. Organizatorzy imprezy przekonali się bowiem na własnej skórze, że nic bardziej nie produkuje hormonu motywacji, jak właśnie aktywność fizyczna!

Hasłem przewodnim tegorocznych targów jest „Edukacja dla biznesu”. Sobotni bieg wpisał się więc idealnie w piątą edycję imprezy. Na starcie około 160 uczestników, w tym przedsiębiorcy, handlowcy, biznesmeni, nauczyciele…, a przede wszystkim uczniowie.

I mimo że podczas Ostrów Business Run nie był liczony czas, to każdy z uczestników i tak znalazł motywację do ukończenia biegu na dystansie blisko sześciu kilometrów. Dla tych bardziej doświadczonych była to rywalizacja i sprawdzenie samego siebie, dla młodszych… szkoła.

Na wszystkich uczestników biegu na mecie czekały medale. Bez względu na zajęte miejsce. Czasu nie mierzono, dla najszybszych przygotowano pamiątkowe puchary, które zostaną wręczone już w czwartek podczas piątych Regionalnych Targów Biznesu i Przedsiębiorczości. Transmisja od godziny 13 w Telewizji Proart!

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz