Problem z młodzieżowcem? Sztab stanął przed trudnym wyborem

0
Zapraszamy do oglądania ostatniego w regularnym sezonie piłkarskim odcinka magazynu Trzecia Połowa. Tym razem gośćmi będą Robert Trzęsała, wiceprezes zarządu KKS-u Kalisz oraz Marcin Woźniak, asystent trenera KKS-u. Panowie opowiedzą o zakończonych rozgrywkach w II lidze w wykonaniu ich zespołu, podsumują mecze barażowe o awans do Fortuna 1 Ligi, padną też pytania o przyszłość. Premiera we wtorek o 18.40.

Raptem krok dzielił KKS Kalisz od awansu do Fortuna 1 Ligi. Przegrany sobotni mecz ze Skrą Częstochowa w finale baraży totalnie nie wyszedł podopiecznym Ryszarda Wieczorka, ale rozgrywki zakończone przez beniaminka na 5. miejscu to ogromny sukces – zdecydowanie jeden z największych w historii klubu.

O zakończonych w sobotę rozgrywkach na tym szczeblu opowiedzą we wtorkowym magazynie Trzecia Połowa Robert Trzęsała – wiceprezes zarządu KKS-u Kalisz oraz Marcin Woźniak – asystent trenera pierwszego zespołu, który miał też niebagatelny wpływ na pozycję rezerw KKS-u w wielkopolskiej IV lidze.

Jednym z poruszonych tematów musi być postawa zespołu w finale barażowym oraz postawa bramkarza, a także tego, dlaczego sztab zdecydował wystawić się młodzieżowca właśnie na tej pozycji.

Fragment rozmowy prezentujemy w materiale wideo (powyżej). Premiera we wtorek o 18.40 tylko w Telewizji Proart. Powtórki można obejrzeć m.in. w środę o 10.00, 13.10 i 23.15, w czwartek o 10.40 i 23.15 oraz w kolejne dni.

Sponsorem magazynu Trzecia Połowa jest salon meblowy Magia Snu (Ostrów Wielkopolski, ul. Raszkowska 18)

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick