Prezydent Kalisza zachowuje zimną krew. “Trzeba mieć grubą skórę”

9
Grzegorz Sapiński poszedł na kompromis w sprawie poszerzenia granic miasta Kalisza. Dziś na nadzwyczajnym posiedzeniu Rady Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej samorządowcy jednostek terytorialnych dyskutowali naprawdę nie przebierając w słowach, falę krytyki przyjął na siebie włodarz Kalisza. - Trzeba mieć grubą skórę - skwitował przed kamerą telewizji Proart.

Tekstową relację z posiedzenia członków Rady AKO publikowaliśmy dziś na naszym portalu: https://wlkp24.info/nadzwyczajne-spotkanie-rady-ako-jak-pole-bitwy/

W słowach nie szczędziła burmistrz Nowych Skalmierzyc Bożena Budzik, która prezydentowi Kalisza zarzucała niegospodarność, brak pomysłu na zarządzanie miastem, lekceważące podejście do samorządowców z aglomeracji i wiele, wiele innych. Prezydent Sapiński przed naszą kamerą ustosunkował się do postawy burmistrz Budzik oraz wyjaśnił dlaczego chce przeprowadzić referendum wśród mieszkańców Kalisza w sprawie poszerzenia granic miasta.

UWAGA!!! Dziś o 18:30 oraz 21:25, a także jutro o 8:40 na antenie telewizji Proart zostanie wyemitowana pełna relacja z dzisiejszego nadzwyczajnego posiedzenia Rady Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej w Kaliszu.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

    • U nas w Gminie to czy ktoś jest z Śliwnik, Mącznik, Boczkowa, Starych etc. nie ma żadnego znaczenia. Wszyscy czują się naprawdę jedną gminą nie ma wywyższania się ! Dlatego będziemy stać Murem przed Cebulorzami !!!

  1. To mi wygląda na kompleks radomski. Niech zgadnę Jutro będzie budowa lotniska na przyłączonym do Kalisza Michałkowie a pojutrze stocznia w kaliskim Opatówku

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick