Prezydent Duda odwiedzi Ostrów Wielkopolski?

30
fot. Jakub Szymczuk/KPRP
24 czerwca do Ostrowa Wielkopolskiego ma przyjechać prezydent Andrzej Duda. Najważniejsza osoba w państwie ma odwiedzić wszystkie powiaty w Polsce. Szczegóły wizyty są na etapie planowania i mamy poznać je wkrótce.

Informacji nie potwierdza Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta. – Oficjalne ogłoszenie wizyty odbędzie się na tydzień przed planowaną datą. Na tę chwilę nie mogę potwierdzić tej informacji – wyjaśnia rzecznik prasowy Kancelarii Prezydenta RP.

Na temat planów wizyty prezydenta w Ostrowie Wielkopolskim i Krotoszynie odniósł się także senator Prawa i Sprawiedliwości, Łukasz Mikołajczyk. – Jest wysokie prawdopodobieństwo, że prezydent odwiedzi oba miasta. Kalendarz prezydenta w każdej chwili może ulec zmianie, ale jest szansa – powiedział w rozmowie z portalem wlkp24.info.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

30 KOMENTARZE

 1. A on tu potrzebny jak dziura w moście Wlkp obudź się gospodarny narodzie zawsze walczyles o Polskę A resztę dodajcie sobie sami

 2. Co wybory się zbliżają trzeba ludziom kit cis i głosy kupować noooo 500 -setki będą na nich głosować jakby inaczej ciemnota za 500 – set zrobią wsżystko by było co rozpieprzac kosmetyczka chlanie Itp dużo tego by było wymieniać

 3. Dlaczego wśród piszących tyle jadu złości i goryczy. Przecież w Ostrowie rządziło PO, SLD, teraz rządzi wielokrotnie nagradzana prezydent wywodząca się z tej ostatniej partii Beata Klimek, która odnosi sukces za sukcesem. Ona sama mówi, że Ostrów to najpiękniejsze miasto na świecie. Mamy biletomaty, fontannę, basen, centrum przesiadkowe więc tylko się radować. A dzisiaj z Zębcowa się nie dymi. Więc o co chodzi i dlaczego takiej krainy szczęśliwości nie pokazać prezydentowi Polski?

  • marionetką byli…Jaruzelski dla moskwy,wałęsa bolek dla kiszczaka,kwasa pik
   jaka nie warto wspominać,i wreszcie ostatni komoruski na usługach oficerów WSI czyli czytaj,wszyscy poprzednicy służyli sowieckim służbom….ludzie znają tych typków i wiedzą dobrze komu dziś ufać….ja PADa gorąco zapraszam ale mam świadomość że u nas komuchów nie brakuje i stąd ten skowyt…tym bardziej ze czerwona zaraza powoli dogorywa…..

  • Marionetka, notariusz, co to nie miał być notariuszem. Zgięty w pół w gabinecie Trumpa podpisywał papiery, nawet na czerwony dywan się nie łapie. Ostatnio potraktowany kolacją, bo w naszym imieniu zapowiedział wydanie miliardów dolarów. Publicznie kolejny raz donosił na Polskę, na dodatek kłamliwie. No i pięknie macha pilotom odrzutowca. Jajcarz

 4. Chce się dowiedzieć jak Strykowski z PiS załatwił sobie u szefa z SLD taka pensje – 400 tysięcy na rok, o 100 tysięcy więcej niż przed rokiem. Beata wyjaśni.

 5. Murzyn kaczyńskiego w Ostrowie agitacja za pisdowatymi.Anonim czerwoni to dzisiaj pis nie myl pojęć rządzą gorzej niż komuchy zobacz co wyczynia ziobro i zacznij myśleć.poparcie dla pedofili.w kościele rośnie chory kraj

 6. Zabierzmy esbekom jeszcze więcej pieniędzy! Popsujmy biznes oszustw VAT i zbudujmy nowe zakłady w których menedżerowie będą osobami kompetentnymi a nie kolesiami. Panowie i panie lepsi od tych uczciwie pracujących mam dla was wiadomość. Czy wam się to podoba czy nie Duda was dojedzie. Ciekawe ilu z was się powiesi gdy straci majątek z przestępczej działalności. Ale bądźcie spokojni, pokolenie 500plus zbuduje nową lepszą Polskę. Duda zrobił dwa genialne posunięcia. Zainwestował w dzieci i uderzył w oszustów albo jak kto woli przestępców którzy mogli rozwinąć skrzydła dzięki PO kosztem tych najbiedniejszych. Szpak dymał bociana a teraz nastała zmiana i kaczor dyma sępy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick