Prezydent Andrzej Duda w Mikstacie namawiał do udziału w wyborach [FOTO]

10
W piątek na kilkanaście godzin przed ogłoszeniem ciszy wyborczej Prezydent Rzeczypospolitej Andrzej Duda przyjechał do Mikstatu w powiecie ostrzeszowskim. Odbył się tam jeden z ostatnich wieców wyborczych z jego udziałem w tej kampanii. Nie brakowało uścisków dłoni ze zwolennikami i wychwalania programów socjalnych.

Ledwie wrócił ze Stanów Zjednoczonych, gdzie spotkał się z prezydentem USA Donaldem Trumpem, a już ruszył w Polskę, żeby tutaj kontynuować i zakończyć kampanię wyborczą przed niedzielnymi wyborami. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odwiedził w piątek Mikstat w powiecie ostrzeszowskim. Był to jeden z przystanków na wielkopolskiej trasie kampanii wyborczej.

Głowa państwa na spotkanie ze zwolennikami przyjechała „Dudabusem”, a po powitaniu prezydent Duda zabrał głos, namawiając do udziału w wyborach, których pierwsza tura odbędzie się w niedzielę 28 czerwca. Kilkunastominutowe przemówienie wystarczyło, żeby prezydent streścił najważniejsze – jego zdaniem – rzeczy, które zostały zrealizowane podczas ostatnich pięciu lat, a także nakłaniał do wzięcia udziału w głosowaniu. – Po pierwsze idźcie do nich, po drugie namawiajcie do tego swoje rodziny, znajomych, przyjaciół i wszystkich, których możecie namówić do tego żeby zrealizowali swoje obywatelskie, najważniejsze demokratyczne prawo, ale moim zdaniem w gruncie rzeczy także obywatelski obowiązek wobec ojczyzny, żeby decydować o Polsce – zakomunikował Andrzej Duda.

CZYTAJ: Kto zostanie prezydentem? Czytelnicy wlkp24.info już wybrali

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

10 KOMENTARZE

 1. 33
  15

  I bez maseczek wszyscy a epidemia trwa i prezydent daje zły przykład bo podaje ręce ludziom a w czasach epidemii nie wolno sobie podawać dłoni powinni wszyscy zostać ukarani a nie gadanie o o ostrzeniach a przykład idzie z góry od samej głowy państwa

 2. 27
  12

  Pojedyncze osoby z maseczkami. Czy na wiecach wyborczych nie obowiązują przepisy o obowiązku zasłaniania ust i nosa oraz dystansie społecznym?

 3. 23
  11

  A dlaczego nie przemawiał z ambony? A dlaczego nie było maseczek i zachowania odległości? A dlaczego ten sługus Kaczyńskiego przypisuje sobie to co robił rząd? A dlaczego nikt na tych spotkaniach nie spyta go czego nie zrealizował i dlaczego łamał konstytucję?

 4. 25
  2

  wreszcie bedzie cisza wyborcza hur…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………a

Comments are closed.