Prestiżowa nagroda dla ostrowskiej szkoły. Złote Orły Edukacji powędrowały do IV LO

1
Fot. powiat-ostrowski.pl
Laureatem tegorocznej edycji Złotych Orłów Edukacji zostało IV Liceum Ogólnokształcące w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa nagroda, którą przyznaje się najlepiej rozwijającym się placówkom oświatowym w Polsce.

Najważniejszym kryterium w plebiscycie jest liczba ocen i opinii umieszczanych w najpopularniejszych portalach internetowych, takich jak Facebook czy Google. Ostrowskie liceum w 10-stopniowej skali ocen otrzymało wysoką średnią 9,5. – Ten sukces jest wynikiem wielkiego wysiłku całej społeczności szkolnej, dynamicznego rozwoju, postawienia na nowoczesność, przyjaznych relacji z naszymi uczniami i ich rodzicami, a także dostosowania oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb absolwentów szkół podstawowych – informuje szkoła na swojej stronie internetowej.

Do grona „Złotych Orłów Edukacji” zalicza się tylko nieco ponad 7 procent placówek oświatowych w całej Polsce zapewniających m.in. najwyższą jakość edukacji i profesjonalizm.

Autorka artykułu: Aleksandra Barczak

Fot. powiat-ostrowski.pl
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Wspaniałe grono pedagogiczne i cudowni uczniowie. Wspaniała pani dyrektor, która jednoczy wszystkich. Gratulacje i dalszych sukcesów.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick