Premiera Kuchennych Rewolucji z Ludwiny już dziś!

0
źródło: screen ze zwiastuna premierowego odcinka Kuchennych Rewolucji
Magda Gessler wraz z ekipą realizacyjną Kuchennych Rewolucji pojawiła się w Ludwinie (powiat pleszewski) pod koniec stycznia tego roku. Zmieniała wtedy restaurację "Ludwinka", która otrzymała nową nazwę "Gęś Pocztowa". Emisja odcinka zaplanowana jest na dziś na godzinę 21.30 w Telewizji TVN.

„Właścicielka knajpy w Ludwinie była mistrzynią w sporcie, ale w kuchni ma słabsze wyniki”. „Nie umiesz rządzić. Trzeba to wszystko odczarować!” – takie słowa padają w najnowszym odcinku Kuchennych Rewolucji realizowanego w Ludwinie w powiecie pleszewskim.

Premiera już dzisiaj!

Czy wezwana na pomoc Magda Gessler będzie w stanie uratować „Ludwinkę”?

Opublikowany przez Kuchenne Rewolucje Czwartek, 12 września 2019

Magda Gessler kolejny raz zawitała do południowej Wielkopolski, by odmienić oblicze polskich lokali gastronomicznych. Co ciekawe, nagrania do zbliżającego się odcinka były kręcone pod koniec stycznia tego roku.

Dokładnie tydzień temu widzowie mogli oglądać rewolucję ostrowskiego „The Best Baru”, który zmienił się w „Bistro Chłop i Baba”. Interwencja Magdy Gessler chyba nie okazała się skuteczna, bo lokal już pojawił się na jednym z serwisów ogłoszeniowych, jako lokal to odstąpienia.

CZYTAJ: Oglądaj premierę Kuchennych Rewolucji prosto z Ostrowa Wielkopolskiego! [WIDEO]

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick