Prawie 20 mln zł dla Gminy Przygodzice. Wiadomo na co dokładnie będą wydane [WIDEO]

4
Budowa nowej jezdni wprost z drogi wojewódzkiej przy ulicy Wrocławskiej oraz budowa wiaduktu nad torami kolejowym niedaleko ulicy Mostowej. Te inwestycje przy strefie gospodarczej w Przygodzicach zostaną zrealizowane dzięki prawie 20 milionom rządowego dofinansowania. O szczegółach poinformowano podczas poniedziałkowej konferencji prasowej.

Dokładnie 19,2 miliona złotych trafi do gminy Przygodzice. Pieniądze pochodzą z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych, a będą dofinansowaniem do budowy wiaduktu drogowego wraz z siecią dróg na terenach strefy inwestycyjnej.

Tereny inwestycyjne leżące w gminie Przygodzice należą do powiatu ostrowskiego. Dzięki budowie wiaduktu z rządowych pieniędzy mają one stać się bardziej atrakcyjne dla potencjalnych przyszłych inwestorów, ale też ułatwić prowadzenie działalności tym działającym już tam firmom. Szczegóły dotyczące tej inwestycji w materiale wideo.

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Na nic mogą się zdać te pieniądze. Teraz rząd doprowadził do tego że taka drożyzna, że przetargi znacznie przekraczają kwoty jakie ma zamawiający. I przetargi są unieważniane. Proszę sobie zobaczyć jak wygląda ostatnie otwarcie przetargu właśnie z wiaduktem dla Zarządu Dróg w Ostrowie. Ale pieniądze na starlinki dla ukrów to rząd Polski ma !!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick