Prawdziwy przyjaciel nie ma metki

4
Niedawno namawialiśmy państwa do adpocji psa z ostrowskiego schroniska, ale to przecież nie jedyne miejsce w okolicy, do którego trafiają bezdomne zwierzaki i w którym z utęsknieniem czekają na nowy dom. Schronisko "Azyl" w Niedźwiedziu pod Ostrzeszowem wystartowało z akcją pod hasłem: Adoptuj, prawdziwy przyjaciel nie ma metki.

AZYL ZOO jest małym, kameralnym schroniskiem Powiatu Ostrzeszowskiego, w miejscowości Niedźwiedź. W tej chwili znajduje się tam 107 psów.

Telefon kontaktowy: 62 732 77 69 i 602-417-396

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Całe życie miałam zwierzaki ,ale dziś ograniczają mnie koszty ! Bo zwierze też potrzebuje leczenia badań a weterynarze zdzierają jak rzżnicy !Wiem bo statnie 6 miesięy życia moich zawierzakow kosztowało mnie 2.800Zł . Chcesz odpowiedzialnie mieć zwierzaka to licz się z kosztami leczenia .

    • Ale odkrycie, niesamowite. Może mamy za to płacić z podatków? Chyba już wystarczy tych socjalnych gówien, komuna się skończyła i trzeba się liczyć z kosztami.

  2. Piękne hasło prawdziwe. Zgadzam się. Prawdziwy przyjaciel nie ma metki. Nigdy Cię nie zawiedzie, będzie wierny do samego końca. Pokocha bezwarunkowo. Tylko adopcja. Te pieski są niczemu nie winne że są w schronisku. To wina ”człowieka”. Same tam się nie znalazły.

    • Ja celowo ze schroniska wziąłem wielorasowca, bo te mają małe szansę na adopcje, a w niczym nie ustępują inteligencją tym rasowym. Oczywiście nie mam nic przeciwko psom rasowym.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick