Pożyteczny sparing szczypiornistów

6
W czwartkowe popołudnie piłkarze ręczni Ostrovii w kolejnym meczu sparingowym we własnej hali zmierzyli się z Grunwaldem Poznań. To było pożyteczne spotkanie dla obu ,,siódemek". Po zwycięstwo 32:29 sięgnęli szczypiorniści gospodarzy. W Ostrovii zobaczyliśmy dwóch zawodników, którzy wracają do klubu. To kołowy Adrian Wojkowski i bramkarz Patryk Foluszny. W składzie poznańskiej drużyny nie zabrakło ostrowskich akcentów. W Grunwaldzie w nowym sezonie grać będzie wychowanek ostrowskiego szczypiorniaka Mikołaj Przybylski. W składzie są też znani z gry w Ostrovii: Filip Tarko, Krzysztof Martyński i Arkadiusz Galewski.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Zawsze mnie zastanawia, że jakiś pajac daje tutaj wypowiedzi, i odrazu można wywnioskować że jest to jakiś były zawodnik, któremu żal dupe ściska że w tej Ostrovii nie może grać:)) Galewski fajny chłopak, ale za atutów to in nie ma… pchanie się na siłe i gra samolubna to jego marka ( moje zdanie)

  2. Faktycznie:) Od zawsze towarzystwo piłki ręcznej w regionie było zatrute…Zawsze wszyscy chcieli dobrze dla Ostrovii , a każdy podkładał nogę.Takie chore ambicje Polaków jak zwykle zakompleksionych w każdym caly:)

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick