Poznaj najmniejszych! Fotka noworodka na wlkp24.info

0
Zdjęcia już 80 maluchów widnieją w naszej zakładce portalowej dotyczącej noworodków! Publikujemy na niej zdjęcia dzieci, które przyszły na świat w ostrowskim szpitalu. To nie wszystko! Oprócz zdjęć znaleźć też można praktyczne poradniki dotyczące najpilniejszych spraw, którymi muszą się zająć rodzice maluchów.

Michalinka, Julka, Majka, Wiktorek, Jasiu, Kacperek… Wszyscy lubimy podziwiać noworodki, rozpływać nad ich urodą i przyglądając się ich ciekawości świata. Dlatego też ruszyliśmy z nowym projektem na portalu wlkp24.info „Pierwsza fotka noworodka”. W zakładce https://wlkp24.info/noworodki publikujemy zdjęcia noworodków, które przyszły na świat w szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim.

W naszej bazie jest już 80 noworodków, ale to nie wszystko, co kryje nowa podstrona portalu. Znajdziecie tam również praktyczne porady dotyczące m.in. tego, jak zarejestrować dziecko, jak uzyskać pieniądze ze świadczenia 500+, gdzie można otrzymać wyprawkę oraz jak otrzymać becikowe. Kolejne poradniki będziemy publikować na bieżąco.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick