Pożar samochodu, kontenera i sadzy w kominie. Pracowita noc ostrowskich strażaków

0
Cztery wyjazdy odnotowali ostrowscy strażacy w pierwszych godzinach 2021 roku. Zaczęło się od płonącego kontenera na śmieci, ale sporo pracy było też w związku z palącym się pod Konkatedrą samochodem.

Strażacy z Ostrowa Wielkopolskiego mieli sporo pracy w pierwszych minutach i godzinach 2021 roku. O godz. 0.08 zostali wezwani do płonącego kontenera na śmieci przy ul. Zębcowskiej. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.

CZYTAJ: Od stycznia zmiany w rozkładzie jazdy. Sprawdź, nim wyjdziesz na przystanek

Niedługo po tym zdarzeniu, bo o godz. 0.32 zostali wezwani na ul. Ledóchowskiego, gdzie paliła się lewa strona samochodu osobowego zaparkowanego na parkingu przy Konkatedrze. – Prawdopodobną przyczyną pożaru było pozostawienie materiałów pirotechnicznych. Naszym zadaniem było ugaszenie ognia i opanowanie sytuacji. Na miejsce wezwano też dwa radiowozy policji. Funkcjonariusze wyjaśniają tę sprawę – mówi portalowi wlkp24.info dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Poranek także nie był łaskawy dla strażaków. Dwukrotnie zostali wezwani do ugaszenia sadzy w kominach na terenie powiatu. W żadnym z tych zdarzeń nikt nie odniósł obrażeń. Straty poniósł natomiast właściciel samochodu osobowego któremu spaliły się drzwi.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick