Pożar hali produkcyjnej. Z ogniem walczy kilkanaście zastępów

5
Fot. PSP Ostrzeszów
Strażacy walczą z pożarem hali produkcyjnej, do którego doszło w Kuźnicy Grabowskiej w powiecie ostrzeszowskim. Na miejscu jest kilkanaście zastępów straży pożarnej w tym jednostka z Ostrowa Wielkopolskiego.

Ogień rozprzestrzenił się na hali o powierzchni 500 metrów kwadratowych, gdzie produkowane są palety. Sytuacja jest dynamiczna, a z żywiołem walczą przede wszystkim strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Ostrzeszowie. – Nie ma osób poszkodowanych, ale pożaru na tę chwilę nie udało się opanować. Pomaga nam także jednostka z Ostrowa Wielkopolskiego, która dostarczyła aparaty ochrony dróg oddechowych. Na miejscu jest także grupa komendanta wojewódzkiego – poinformował nas dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrzeszowie.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Myślisz, że te ,, kilkanaście jednostek ” to wszystkie PSP ? Nie było cie więc się nie wypowiadaj, Gdyby nie wszystkie OSP które brały udział to nie wiadomo co by tam było.

  2. przede wszystkim OSP na pierwszej linii ognia a PSP z tyłu!!!!!!!!!!!!!!jedna jednostka PSP(chyba 3 wozy bojowe) sory jeszcze Ostrów bo Ostrzeszów nie ma aparatów ochrony dróg oddechowych ale OSP się nie liczy ………chwała chłopakom za ich poświęcenie

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick