DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Pożar garażu w Koźminie. Nie żyje jedna osoba [FOTO]

Ogień pojawił się w garażu, gdzie znajdował się samochód osobowy marki Fiat 126p. Zagrożone pożarem były także dwa sąsiadujące z garażem budynki mieszkalne.

Strażacy rozwinęli dwie linie gaśnicze, jedną w natarciu na palący się garaż, drugą w obronie sąsiadujących budynków – mówi Tomasz Niciejewski z PPSP w Krotoszynie.

W tym samym czasie rozpoczęto przeszukiwanie przylegającego budynku mieszkalnego pod kątem osób poszkodowanych. W jednym z pomieszczeń odnaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Przystąpiono do natychmiastowej ewakuacji poszkodowanego na zewnątrz budynku.

Po ewakuacji u poszkodowanego stwierdzono brak czynności życiowych i przystąpiono do natychmiastowej resuscytacji krążeniowo oddechowej. Z uwagi na ciężki stan poszkodowanego zadecydowano o dyspozycji na miejsce pożaru Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mimo długotrwałej reanimacji nie udało się uratować osoby poszkodowanej – dodaje strażak.

Dzięki szybkiej akcji pierwszego zastępu pożar nie rozprzestrzenił się na przyległe do garażu budynki mieszkalne. Działania zakończono po niespełna 3 godzinach.

Zdjęcia : JRG PSP Krotoszyn / OSP Koźmin Wlkp

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz