Pożar dużego zakładu. Kilkanaście zastępów w akcji

1
Fot. fanpage Stop spalarni odpadów w Golinie
Kilkanaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem, który wybuchł - jak informują strażacy - "w obrębie hali produkcyjno-magazynowej ubojni w Golinie" w powiecie jarocińskim. Zarzewie ognia zostało zlokalizowane, ale akcja nadal trwa. Zgłoszenie wpłynęło we wtorek nad ranem.

Do pożaru doszło we wtorkowy poranek w obrębie hali produkcyjno-magazynowej w ubojni w Golinie, informują jarocińscy strażacy. – Na miejscu pracuje ok. 14 zastępów straży pożarnej. Pożar został zlokalizowany ok. 8.00 i wówczas przestał się rozprzestrzeniać. Trwają na miejscu prace związane z usuwaniem nadpalonych elementów dachu w celu odszukania ewentualnych innych zarzewi ognia – kpt. Mariusz Banaszak, I Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

AKTUALIZACJA – 15.57
Jak ustalili strażacy, prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Ja pomagam, on pomaga, ona pomaga, pomagamy my. Pomóż i Ty. Ratujmy Panią Asię. Nowotwór nie może być silniejszy. Pomagała niepełnosprawnym dzieciom, teraz sama potrzebuje wsparcia. Współzałożycielka fundacji Stworzenia pana Smolenia walczy z ciężką chorobą. Pomóż jej dalej żyć. https://www.siepomaga.pl/joanna-kubisa

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick