Powstaje kolejnych 108 mieszkań, a chętnych jest ponad 1000 rodzin

6
W Jarocinie budowanych jest kolejnych 108 mieszkań czynszowych w ramach rządowego programu Mieszkanie+. Realizacja inwestycji napotkała na problemy związane z pierwotnym wykonawcą. Trzeba było wyłonić kolejnego, który próbuje nadrobić zaległości i ukończyć budowę w terminie. Jest ona wyczekiwana przez mieszkańców, bowiem kolejne rodziny czekają na mieszkania, a władze Jarocina zapowiadają, że to nie ostatnia tego typu inwestycja.

Siedlemin, Jarocin, Leszczyce… Tutaj już powstały mieszkania w ramach rządowego programu Mieszkanie+, a to nie koniec inwestycji. Kolejnych 108 lokali jest budowanych przy ul. Siedlemińskiej w Jarocinie, w bezpośrednim sąsiedztwie już istniejących. Budowa kolejnych jest w planach. Jak udało nam się dowiedzieć, mają powstać m.in. w Jarocinie i Prusach.

O potrzebach mieszkaniowych i propozycjach na przyszłość dla chętnych, którzy ciągle czekają na swoje lokum opowiedział nam Jerzy Wolski, prezes Jarocińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

    • Pewnie nie zdaje, jak większość, która wybierała w wyborach. Trzeba trochę pomyśleć, a to jest zbyt trudne. Tamci kradli, a teraz to 500 dają. 😀

  1. Z jakich waszych pieniędzy są budowane te mieszkania? Nie róbcie się śmieszni bo ludzie nie małe pieniądze płacą za tzw. „Wykup,wynajem” i jeszcze pragnę dodać ze nie są to najlepszego wykonania mieszkania czyli elokwentne do ceny ich. Wiec najpierw się doinformujcie a później komentujcie. Bo prawda jest taka ze kto wam się nie każe starać o mieszkanie składać wniosków każdy ma możliwość do tego? Jeśli wykazuje dochody bo za nie róbctwo nic nie ma..

  2. To nie jest budowa mieszkan w ramach programu Mieszkanie+, tylko zwykla budowa mieszkań na wynajem przez TBS!!! Polecam autorowi przeczytanie ustawy dot. programu rządowego M+

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick