DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Powrót króla! Arged BMSlam Stal w fazie grupowej FIBA Europe Cup [WIDEO]

Ostrowski zespół potwierdził także informację o występach w fazie grupowej FIBA Europe Cup. To pokłosie decyzji o braku rozgrywania eliminacji. Tym samym, drużyna z Ostrowa Wielkopolskiego będzie mogła mieć w swoim składzie sześciu obcokrajowców, co szybko wykorzystała kontraktując właśnie Kinga.

Shawn King w dwóch poprzednich sezonach w barwach Arged BMSlam Stali był najlepiej zbierającym zawodnikiem PLK. Trener Łukasz Majewski obserwował jeszcze innych graczy podkoszowych, ostatecznie decydując się na sprawdzonego koszykarza, z którymi jeszcze niedawno występował razem na parkiecie.

Teraz King z pewnością będzie miał mniejszą rolę w ostrowskim zespole, ponieważ podstawowymi graczami podkoszowymi będą z pewnością Josip Sobin oraz Victor Ruud. Ważny kontrakt ma także silny skrzydłowy – Jarosław Mokros.

Ostatni sezon King spędził we Francji, gdzie był jedną z ważniejszych postaci zespołu Denain Voltaire Basket, występującym w lidze PRO B. W 23 meczach spędzał na boisku średnio 22 minuty, zdobywając w tym czasie 7,0 punktu, 7,7 zbiórki i 1,5 asysty. Trafiał 58-procent rzutów za dwa.

Napisz do autora

Komentarze (5)
 • A
  Anonim

  środa, 12 sierpnia, 2020

  puchary w hali przy Wrocławskiej?? to dopiero będzie wydarzenie.. 🙂

  Odpowiedz
 • 2
  22

  środa, 12 sierpnia, 2020

  anonim zmień lekarza

  Odpowiedz
 • X
  xyz

  środa, 12 sierpnia, 2020

  Anonim i Fan powinni unikać słońca, coś się przegrzało

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz