Powitanie słońca, tancerz i nie tylko – joga na Piaskach

1
Pogoda była dziś fantastyczna. Rześkie powietrze, słońce i przyjemny wiatr. Woda, las, idealne warunki - czego chcieć więcej? Dziś była okazja, by na ostrowskich Piaskach zażyć trochę ruchu i zrobić coś dla siebie. Odbyły się bezpłatne zajęcia z jogi pod okiem profesjonalnej instruktorki.

Odbyło się sześć sesji, każda po 45 minut. Spróbować swoich sił mogli zarówno laicy, jak i ci bardziej zaawansowani. Można było potrenować jogę na dzień dobry, pozycje stojące i równoważne, jogę dla zdrowego kręgosłupa, łagodnej jogi dla tych w wieku 50+. Znalazła się także sekcja dla rowerzystów i biegaczy, którzy mogli rozciągnąć swoje mięśnie. Na sam koniec odbyła się relaksacyjna medytacja.

Przyglądaliśmy się jednej z sesji i zrobiliśmy kilka zdjęć:

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. to nie tylko ćwiczenia fizyczne, bo prawdziwa joga ( jak ktoś nie wie) to ćwiczenia i MEDYTACJA, połączona jeszcze z ćwiczeniem oddechu. joga ścisłe jest związania z religiami wschodu (hinduizm i buddyzm- stosowana po to aby wyzwolić się z tzw. KARMY- przez ascezę i medytację- czyli oczyszczenie umysłu), o czym warto pamiętać.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick