Powitanie lata z Łobaszewską, Kukulską i Skubasem

1
materiały organizatora
Na ostrowskim rynku zaśpiewa Grażyna Łobaszewska, która zainauguruje w ten sposób muzyczne lato w mieście. Jej koncert odbędzie się z gościnnym udziałem Natalii Kukulskiej oraz Skubasa i zespołu Ajagore. Wydarzenie zaplanowano na piątek, 24 czerwca o 20.00.

Samorządy odrabiają pandemiczne zaległości i co rusz organizują koncerty, których przez dwa lata praktycznie w ogóle nie było, a już na pewno nie w takiej skali. W Ostrowie Wielkopolskim właśnie muzycznie i kulturalnie chcą rozpoczął nadchodzące lato. Pierwszy dzień tej pory roku już w przyszłym tygodniu. Wtedy też do miasta przyjadą znani muzycy.

Grażyna Łobaszewska, Natalia Kukulska i Skubas

Na ostrowskim rynku zaśpiewa Grażyna Łobaszewska, która zaprosiła do gościnnego udziału Natalię Kukulską oraz Skubasa. Na scenie będzie jej towarzyszyć również zespół Ajagore. Ich występ jest zapowiadany jako kulturalne rozpoczęcie lata. – To także podziękowanie dla wolontariuszy i darczyńców, którzy przez wiele tygodni wspierali nas w działaniach dla tych, którzy zmierzyli się z okrucieństwem wojny, a schronienia szukali również w naszym mieście. Dziękuję za wasze wielkie serca, waszą dobroć i miłość do bliźniego. Bądźmy tego dnia razem – zaprasza Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Koncert Grażyny Łobaszewskiej przypadnie w roku obchodów 50 lat działalności artystycznej. Będzie to okazja do posłuchania największych przebojów piosenkarki znanej kilku pokoleniom Polaków. Zabrzmią m.in.: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy” czy „Ludzie z duszą”. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie też piosenek Czesława Niemena, Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty czy Grzegorza Ciechowskiego.

Koncert odbędzie się w piątek, 24 czerwca, o 20.00 na ostrowskim rynku.

materiały organizatora
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick