DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Powalił busem przydrożne drzewko

Dzisiejszy ranek nie był spokojny dla mieszkańców ulicy Ostrowskiej w Skalmierzycach.  Przejeżdżający tamtędy bus zjechał z drogi prosto na rosnące na poboczu niewielkie drzewo, które złamało się pod naporem auta. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Jak informuje czytelnik portalu wlkp24.info, dziś rano w Skalmierzycach na ul. Ostrowskiej kierowca żółtego busa marki renault zjechał na chodnik i uderzył w przydrożne drzewka, które ściął i powalił na ziemię. Interweniowały służby, wprowadzono ruch wahadłowy. Na miejscu zdarzenia pracowała policja i zastępy straży pożarnej z OSP Skalmierzyce i PSP Ostrów Wielkopolski.

Ze zgłoszenia wynika, że kierowca żółtego busa chciał ominąć grupę rowerzystów i przy tym manewrze zahaczył o krawężnik, który go podbił i zniósł na pobocze, prosto na różańce tam drzewo – mówi asp. sztab. Damian Skoczyński z ostrowskiej PSP. –Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu złamanego drzewa. Kierowca wyszedł z auta o własnych siłach, niestety samochód był na tyle uszkodzony, że odjechał na lawecie.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz