DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Powalcz o nagrody w konkursie walentynkowym! Pozostało niewiele czasu

Masz ochotę spędzić walentynkowy wieczór w towarzystwie najbliższej Ci osoby na kolacji w Karczmie „Górecznik”? Powalcz o bon na kolację o wartości 100 zł albo bukiet kwiatów ufundowany przez Kwiaciarnię Magnolia w Ostrowie Wielkopolskim.

Telewizja Proart i portal wlkp24.info zapraszają do wzięcia udziału w konkursie. Aby powalczyć o jedną z nagród, trzeba opisać nam: „w jaki sposób internet (portale randkowe, portale społecznościowe, komunikatory itp.) przyczyniły się do poznania Twojej drugiej połówki”.

Komisja Konkursowa wybierze trzy – jej zdaniem – najciekawsze historie i nagrodzi je walentynkowymi upominkami: voucherem na kolację bądź jednym z dwóch bukietów kwiatów, który zostanie dostarczony pocztą kwiatową pod same drzwi ukochanej osoby.

Konkurs trwa do niedzieli 9 lutego do godz. 23.59. Oprócz opisu swojej historii w treści maila wysłanego na adres „konkurs@wlkp24.info” należy wpisać także: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu potrzebny do skontaktowania się ze zwycięzcą.

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • J
    Jaśko

    sobota, 8 lutego, 2020

    Ja mam nie zwykłe i szalone wspomnienie…..Szkoda tylko , że to skierowane jest do młodych a seniorzy zaś na bocznicy…… Wtedy jak poznawałem żonę o internetu nie było.

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz