Powalcz o bilet na koncert Jamesa Blunta! Zostały ostatnie godziny

0
Tylko do godziny 20:00 w niedzielę 18 marca można wysyłać odpowiedzi w konkursie, w którym do wygrania są bilety na koncert Jamesa Blunta w Polsce.
James Blunt zaśpiewa w Polsce, a Ty możesz posłuchać tego koncertu na żywo! Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie, poprawnie odpowiesz na pytanie i będziesz miał trochę szczęścia. Zaryzykujesz, żeby powalczyć o niezapomniany wieczór z legendarnym w towarzystwie legendarnego muzyka znanego na całym świecie?

Za każdym razem, kiedy James Blunt wychodzi na scenę, publiczność szaleje. Koncerty brytyjskiego wokalisty przechodzą do historii i są niezapomnianym wspomnieniem dla wszystkich, którzy wzięli w nich udział. Twórca takich przebojów, jak You’re Beautiful wystąpi na warszawskim Torwarze 12 maja, a my mamy dla Czytelników portalu wlkp24.info oraz Widzów Telewizji Proart aż 17 wejściówek. Wręczymy je 9 osobom. Ośmioro zwycięzców otrzyma podwójne bilety, a jedna – pojedynczy.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

James Hillier Bloun potrafi pięknie i wzruszająco śpiewać o miłości, pięknych kobietach, tęsknocie za ukochaną i rozstaniu, które łamie serce. – Jego charakterystyczny głos uwielbiany jest przez fanów, a zwłaszcza fanki na całym świecie – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert artysty w Warszawie.

Brytyjski wokalista debiutował płytą Back to Bedlam w 2004 roku, na której znalazł się hitowy utwór „You’re Beautiful”. Dotychczasowy szczyt popularności osiągnął w 2005 roku, ale niezmiennie do dziś porywa tłumy na swoich koncertach, a jego twórczość wielokrotnie została nagradzana i wyróżniana na różnych galach.

Po czterech latach przerwy, w marcu tego roku James Blunt powrócił z piątym albumem studyjnym pt. „The Afterlove”, który promuje singiel „Love me Better”. Wokalista zaprosił do współpracy wielu artystów, wśród których znalazły się m.in.: Ed Sheeran, Ryan Tedder oraz Amy Wadge. Ma na swoim koncie także wspólne projekty z kompozytorami i producentami, pracującymi dla Miley Cyrus, The Weekend i One Direction.

W czasie swojej trzynastoletniej kariery, James Blunt sprzedał ponad 20 mln płyt i 13 mln singli. Jego utworów w serwisie YouTube wysłuchano prawie 630 mln razy. Polska publiczność miała okazję posłuchać Jamesa Blunta m.in. w 2011 roku podczas Live Festival Oświęcim oraz w 2014 roku we Wrocławiu podczas festiwalu Wromantic. A kiedy brytyjski wokalista zagrał w naszym kraju po raz pierwszy?

Jeśli znasz odpowiedź na to pytanie, wyślij je na adres: sebastian.matyszczak@tvproart.pl w tytule wpisując „James Blunt – koncert”. Nie zapomnij też wpisać w treści swojego adresu zamieszkania oraz numeru telefonu, żebyśmy mogli się skontaktować. Kto wie, może to właśnie Ty wygrasz bilet?

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick