Potrzebni darczyńcy. Zostań Świętym Mikołajem Szlachetnej Paczki [WIDEO]

0
W tym momencie baza osób potrzebujących pomocy liczy już ponad 60 rodzin. Darczyńcą, czyli osobą, która zakupi potrzebne przedmioty może zostać tak naprawdę każdy. Wystarczy wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wybrać osoby, dla których będziemy Świętym Mikołajem.

12 listopada otwarto bazę rodzin Szlachetnej Paczki. Od tego momentu darczyńcy mogli zgłaszać się, by zostać darczyńcami. By to zrobić wystarczy wejść na stronę internetową: www.szlachetnapaczka.pl, na której opisane są potrzeby i historię danej rodziny.

Po wybraniu danej rodziny za pomocą wspomnianej strony internetowej skontaktuje się z nami wolontariusz przypisany do danej rodziny, poinstruuje co dalej robić i poprowadzi do finału akcji, który w tym roku odbędzie się 10 i 11 grudnia.

Finał Szlachetnej Paczki to jak sama nazwa wskazuje końcowy etap całej akcji. A by wszystko poszło zgodnie z planem i podarunki były przygotowane na czas przygotowania rozpoczynają się już we wrześniu.

O tym jak zostać darczyńcą i jak dokładnie przebiega finał całej akcji mówią wolontariuszki ostrowskiego oddziału Szlachetnej Paczki w materiale wideo.

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick