Potrąciła małżeństwo idące na pasach. Poszkodowani w stanie ciężkim trafili do szpitala

1
archiwum wlkp24.info
Trzy osoby trafiły do szpitala w tym dwie w stanie ciężkim po potrąceniu, do którego doszło na ul. Ostrowskiej w Skalmierzycach. Do wypadku doszło około godz. 6.00, gdy kierująca skodą uderzyła autem w małżeństwo przechodzące przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Mężczyzna trafił do szpitala w Ostrowie, a kobieta została przetransportowana do Kalisza.

Liczne złamania i obrażenia ciała to pierwsza diagnoza lekarzy po przetransportowaniu poszkodowanego małżeństwa do szpitali. Na miejsce wypadku w Skalmierzycach, do którego doszło ok. godz. 6.00 zadysponowano dwie karetki. Ostrowska zabrała mężczyznę, a kaliska zajęła się kobietą, która trafiła do tamtejszego szpitala. Oboje są w stanie ciężkim, mają liczne złamania. – Kobieta wymagała natychmiastowej interwencji lekarzy. Jest operowana przez neurochirurgów – informuje portal wlkp24.info Paweł Gawroński, rzecznik prasowy szpitala w Kaliszu.

ZOBACZ TEŻ: Śmiertelny wypadek na DK12. Nie żyje mężczyzna

Kierująca skodą także trafiła do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim, ale nie odniosła poważniejszych obrażeń.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Dziś rano w Ostrowie na skrzyżowaniu Konopnicka Raszkowska by mnie rozwaliła baba, jechała z tak zaparowanymi oknami, czy coś widziała? Bezmózgi powinny pchać wózki z dziećmi, nie jeździć samochodem.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick