Potrąciła ją na pasach i uciekła! Poszkodowana i policja poszukują sprawczyni

4
zdjęcie poglądowe
Policjanci ostrowskiej komendy poszukują świadków potrącenia kobiety, do którego doszło 20 grudnia 2021 roku na ulicy Głogowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Sprawca zdarzenia uciekł i nie zgłosił się na policję. O pomoc w poszukiwaniu winowajcy prosi także sama poszkodowana - pani Anna. Szczegóły samochodu oraz numery telefonów, pod które można się zgłosić udostępniamy na wlkp24.info.

20 grudnia 2021 roku na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Głogowskiej w Ostrowie doszło do potrącenia przez samochód osobowy. Kierowca Peugeota 307 w kolorze srebrnym to najprawdopodobniej kobieta. Nie udzieliła pomocy poszkodowanej i prawdopodobnie skręciła w ulicę Zamenhofa. O pomoc w poszukiwaniu świadków zdarzenia, jak i samej sprawczyni apeluje Pani Anna. To właśnie ją potrącono na ulicy Głogowskiej. „Proszę o kontakt z osobami, którzy widzieli albo byli świadkami potrącenia mojej osoby na rondzie przy ul. Głogowskiej. Będę wdzięczna za informację. Przeznaczę nagrodę za pomoc w ujęciu sprawczyni tego wypadku.”

O jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w uchwyceniu sprawczyni apeluje także ostrowska policja. „Osoby będące w posiadaniu informacji proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 47 77 54 292, lub 47 77 54 211. Prowadzący sprawę asp. sztab. Grzegorz Pastuszak. Informacje można przekazywać również na adres: rzecznik.ostrow-wlkp@po.policja.gov.pl”.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Wjeżdżając do Ostrowa widoczne są tablice „miasto monitorowane”. Co na to pani Prezydent od lansow i sukcesów? Oczywiście cisza, ludzie są oklamywani gorzej jak za komuny. Niedawno w jednym z artykułów były „ochy! I achy” na temat dodatkowych połączeń kolei Wielkopolskich z Odolanowa do Poznania. Okazuje się że w Ostrowie bocznice zajmują pociągi kolei Regionalnych a w Odolanowie była wolna bocznica, i tyle z sukcesów współczesnego państewka na usługach UE.

  2. Mieć model auta i nie umieć znaleźć sprawcy. Takie trochę lenistwo. Może zamiast mandatów za brak masek by się tym zająć?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick