Potrącił pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu

3
Tragedia na drodze między Wielowsią a Ołobokiem w powiecie ostrowskim. Kierujący golfem potrącił pieszego, który zginął na miejscu. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do wypadku doszło kilkanaście minut przed 20.00 na drodze między miejscowościami Wielowieś i Ołobok. Kierujący golfem mężczyzna potrącił idącego najprawdopodobniej poboczem mężczyznę. – Niestety, pieszy poniósł śmierć na miejscu. Badanie alkomatem kierowcy wykazało, że był trzeźwy. Na miejscu są policjanci, którzy wykonują czynności pod nadzorem prokuratora – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Służby będą wyjaśniać przyczyny i okoliczności tej tragedii.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. pierwsze pytanie. czy miał „OBOWIĄZKOWĄ” kamizelkę odblaskową poza terenem zabudowanym skoro redaktor pisze cytuję: ” na drodze między miejscowościami Wielowieś i Ołobok” czy jej nie posiadał? jeśli nie, śmierć na własne życzenie i możecie Państwo mi tu minusy dawać w komentarzach ale często w tych okolicach prowadzę samochód i napiszę, że ludzie którzy nie prowadzą samochodów nie mają pojęcia o widoczności. jest obowiążek pieszego jak i cyklisty o założenie kamizelki odblaskowej. Jeżeli nieboszczyk nie miał kamizelki trzeba uniewinić kierowcę i naprawde ludzie przemyślcie swoje postępowanie. Bez kamizelki nie widać. kamizelki ratują życie.

    • Piszę w innych mediach że kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów to wgl nie powinien być w aucie i go prowadzić czyli tym samym jest winny bo mimo zakazu prowadzenia pojazdów wsiadł w auto i nim jechał i potrącił śmiertelnie pieszego

    • Chłopie gościu miał zakaz prowadzenia pojazdów przez sąd , to czy miał kamizelkę czy nie nie ma nic do znaczenia , ma przesrane! Pomysl że zabity mógł być z twojej rodziny ,a taki idiota wsiadł za kierownicę i zabił!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick