Potrącił nastolatka na pasach. Wypadek w Nowych Skalmierzycach

3
Na przejściu dla pieszych w Nowych Skalmierzycach doszło do potrącenia nastolatka - informuje nasz czytelnik. Do zdarzenia doszło na ulicy Kaliskiej. Na miejscu pracowały służby. 15-latkowi na szczęście nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło na granicy powiatów ostrowskiego i kaliskiego. Przechodzący po pasach 15-latek został zahaczony przez kierowcę samochodu osobowego. – 15-latkowi nic poważnego się nie stało. Na miejscu został opatrzony przez ratowników i nie było potrzeby przewiezienia go do szpitala. Kierowca osobówki był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś z ostrowskiej policji.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. chłopak nie przechodził tylko przejeżdżał przez pasy rowerem ,bo mu się spieszyło do ,,DINO””nic się nie stało . kierowca samochodu osobowego stał się kozłem ofiarnym .Był w takim szoku że podpisał mandat i do dziś ma problemy .Panowie policjanci nie wysłuchali zeznań pana samochodu .Ponieważ pseudo świadkowie gadali zupełnie co innego. A prawda jest taka chłopak nie wszedł na pasy lecz wjechał.Pogotowie było i owszem lecz uszczerbku nie było ani na ciele jak również rowerze .Po czym wsiadł na rower pojechał do ,,DINO” Kierowca auta ma kłopoty . Ponieważ jest zawodowym kierowcą ………

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick