Potrącenie rowerzysty we Wtórku. Osoba kierująca autem uciekła z miejsca zdarzenia

2
zdjęcie poglądowe
Do potrącenia rowerzysty doszło we Wtórku w okolicach ulicy Wysockiej. Mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany karetką na badania do szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, osoba kierująca pojazdem, która brała udział w zdarzeniu, odjechała w nieznanym kierunku.

Policjanci zostali wezwani na miejsce i ustalają, jak doszło do wypadku bądź kolizji w okolicach ul. Wysockiej we Wtórku. Dokładna kategoria zdarzenia będzie znana po tym, jak śledczy poznają wyniki badań poszkodowanego rowerzysty. Funkcjonariusze przesłuchują pierwszych świadków, którzy – jak wynika ze wstępnych informacji – widzieli, że doszło do zdarzenia.

Osoby, które wiedzą cokolwiek na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z policją. Każda informacja może być pomocna w celu ustalenia osoby, która oddaliła się z miejsca zdarzenia.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

    • I juz sępy się zlatują… może zainteresuj się stanę zdrowia poszkodowanego i czy nie był sprawcą. A zapomniałem liczy się tylko kasa która możesz zarobić…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick