DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Potrącenie rowerzysty na DW444 [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA]

Do wypadku doszło we wtorkowe popołudnie. 

Oficer dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim informację o zdarzeniu otrzymał we wtorek o 15.37.  Ze zgłoszenia wynikało, że na drodze wojewódzkiej nr 444, tuż za rondem ostrzeszowskim w stronę Czarnegolasu, doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. – Po dojeździe na miejsce potwierdziliśmy informację ze zgłoszenia. Rowerzysta został zabrany do szpitala przez zespół ratownictwa medycznego. W działaniach uczestniczy obecnie nasz jeden zastęp – informuje portal wkp24.info dyżurny.

W okolicy miejsca zdarzenia mogą występować utrudnienia w ruchu. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

AKTUALIZACJA 17.36

podkom. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wlkp.: W Czarnymlesie, w rejonie ronda ostrzeszowskiego doszło do potrącenia rowerzysty. Poszkodowany, 75-letni mężczyzna został zabrany do szpitala. Kierującym samochodem marki Skoda octavia był 34-latek. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz